ISOMAT otrzymał elitarny tytuł: Złoty Laur Klienta 2023!

ISOMAT z sukcesem zakończył swój udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 w Poznaniu, które odbyły się w dniach 31 stycznia – 3 lutego 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – MTP Expo.

ISOMAT otrzymał elitarny tytuł: Złoty Laur Klienta 2023 w kategorii Jakość i Innowacyjność w budownictwie, przyznany przez odwiedzających targi.

Plebiscyt Laur Klienta jest w Polsce dobrze znany. Złoty Laur Klienta to jedno z pierwszych i najcenniejszych wyróżnień, jakie firma może otrzymać na podstawie zbiorowych rekomendacji konsumentów. Godła Laur Klienta odzwierciedlają poziom zadowolenia konsumentów w całej Polsce.

Zwrócono uwagę opinii publicznej na innowacyjne, poliuretanowe płynne rozwiązania hydroizolacyjne i powłokowe ISOMAT PU SYSTEMS, pełną gamę powłok mikrocementowych oraz dekoracyjnych do podłóg, ścian i mebli w zabudowie, kamienny dywan, terazzo i systemy podłóg płatkowych, a także systemy podłogowe w obszarach przemysłowych, parkingowych i przetwórstwa spożywczego.