Nasza strategia to ciągły rozwój i ewolucja.

Od założenia w 1980 r. ISOMAT odnotowuje stopniowy trend wzrostowy. Nasz sukces jest wynikiem różnych różnych przedsięwzięć, które zostały strategicznie wybrane przez firmę jako odzwierciedlenie naszej filozofii korporacyjnej.

Nasz sukces został osiągnięty

 
Poprzez ciągłe inwestycje w:

  • nowe pionowo zintegrowane i całkowicie zautomatyzowane zakłady produkcyjne,
  • nowoczesny sprzęt mechaniczny,
  • nowe i najnowocześniejsze obiekty budowlane,
  • ciągła modernizacja naszej infrastruktury IT (ERP, WMC, CRM, BPM itp.)

 
Poprzez ciągły wzrost zasobów ludzkich dzięki wyspecjalizowanym i utalentowanym pracownikom zaangażowanym we wspólną wizję i strategię. Dla nas w firmie ISOMAT, nasi ludzie są najważniejszym atutem. Główną troską firmy jest utrzymanie wysoko wykwalifikowanych pracowników, zapewnienie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy oraz ciągłe szkolenia poprzez seminaria techniczne lub edukacyjne.

Z zaangażowaniem w regularne badania i rozwój nowych produktów zgodnie z rozwojem technologicznym w branży budowlanej, nadążając za potrzebami i trendami każdego rynku, na którym działamy. Nasza firma posiada w pełni zorganizowany i nowoczesny dział badawczo-rozwojowy, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i wyspecjalizowany personel naukowy, pracujący w 5 różnych laboratoriach chemicznych. Dział badawczo-rozwojowy ISOMAT tworzy co roku szeroką gamę nowych produktów. Dział R & D ściśle współpracuje z działem Kontroli Jakości, który składa się z 2 dodatkowych laboratoriów chemicznych.

Tworząc kulturę korporacyjną, która angażuje pracowników do odpowiedniej i natychmiastowej obsługi klienta oraz do budowania silniejszych relacji z naszymi klientami. W tym kontekście ISOMAT silnie koncentruje się na szkoleniu swoich klientów poprzez seminaria, a wyspecjalizowani inżynierowie z naszego działu wsparcia technicznego zapewniają szybkie i odpowiedzialne wsparcie techniczne zarówno profesjonalistom, jak i osobom prywatnym.

Nalegając na zewnętrzną perspektywę, poprzez tworzenie produkcyjnych i handlowych filii oraz otwarcie nowych rynków. Wybierając wyraźną orientację na eksport, nasza firma opracowała zorganizowany dział sprzedaży eksportowej, mający na celu otwarcie nowych rynków i właściwe uczestnictwo w bieżących rynkach, na których działamy. Oprócz tego wsparliśmy nasze uczestnictwo w naszych prywatnych stoiskach targowych na największych międzynarodowych wystawach, w regionach od kontynentów azjatyckich po amerykańskie. Obecnie ISOMAT posiada 2 filie produkcyjne w Serbii i Rumunii, 5 komercyjne spółki zależne w Niemczech, Rosji, Turcji, Bułgarii i Słowenii, a następnie prowadzi sprzedaż eksportową za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów w ponad 60 krajach na świecie.