Nasza strategia korporacyjna definiowana jest przez postawę zewnętrzną. Wzmacniamy naszą obecność za granicą poprzez tworzenie produkcyjnych lub handlowych filii lub poprzez naszą obecność handlową u lokalnych dystrybutorów.

ISOMAT posiada 2 filie produkcyjne z własnymi zakładami przemysłowymi w Serbii i Rumunii, 7 filiami w Niemczech, Rosji, Turcji, Bułgarii, Rumunii, Serbii i Słowenii, i działa w ponad 60 krajach na całym świecie poprzez sprzedaż eksportową.

Nasi specjaliści ds. sprzedaży eksportowej wspierają naszych klientów za granicą, oferując wiedzę w zakresie właściwości i prawidłowego stosowania naszych produktów, szkolenia poprzez seminaria techniczne, a także szeroki wachlarz materiałów promocyjnych ułatwiających sprzedaż.

Nasze filie produkcyjne:

ISOMAT ROMANIA S.R.L.

Firma została założona w Bukareszcie w 2000 roku jako spółka handlowa zajmująca się wyłącznym handlem i rozmieszczaniem produktów ISOMAT na rynku rumuńskim. Pod koniec 2013 r. Spółka zależna została przekształcona w spółkę produkcyjną, która rozpoczęła produkcję betonów i zapraw, a w 2015 r. rozpoczęła produkcję farb i tynków polimerowych po przejęciu i renowacji lokalnej fabryki przez spółkę dominującą.

ISOMAT D.O.O.

Firma została założona w Belgradzie w 2005 roku i skupiała się na wyłącznym handlu i umiejscowieniu produktów ISOMAT na rynku serbskim. Od początku 2011 r. działa jako firma produkcyjna, ponieważ ISOMAT otworzył własną fabrykę w Belgradzie.

Nasze filie produkcyjne:

ISOMAT Deutschland GmbH
ISOMAT przejął w styczniu 2018 roku firmę TRIANGEL Spezialbaustoffe GmbH. Firma z siedzibą w Forst koło Karlsruhe rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2010 roku jako importer i dystrybutor produktów ISOMAT w Niemczech.

ΟΟΟ ISOMAT
Firma została założona w Moskwie w 2015 roku i jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów ISOMAT na rynku rosyjskim.

ISOMAT INTERNATIONAL E.O.O.D.
Firma została otwarta w Sofii w 2004 roku. Jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów ISOMAT w Bułgarii.

İSOMAT YAPI KİMYASALLARI VE TİC.LTD.ŞTİ.
Firma została założona w Stambule w 2013 roku i jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów ISOMAT na rynku tureckim.

ISOMAT CEE D.O.O.
Firma została założona w mieście Maribor w 2014 roku i jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów ISOMAT na rynku słoweńskim.

Inne eksporty

Oprócz krajów, w których ISOMAT działa poprzez swoje spółki zależne, firma odnotowuje dalszą sprzedaż na skalę międzynarodową w ponad 60 krajach. Obecnie produkty ISOMAT są eksportowane do następujących krajów: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Irlandia, Belgia, Dania, Szwecja, Malta, Ukraina, Czechy, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Mołdawia, Słowenia, Chorwacja, Gruzja, Kosowo, FYROM, Albania, Cypr, USA, Kanada, Brazylia, Chile, Kuba, Urugwaj, Paragwaj, Indie, Afganistan, Pakistan, Izrael, Jordania, Liban, Palestyna, Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Azerbejdżan, Libia, Algieria, Liberia, Nigeria, Maroko, Tunezja, Tajlandia i Malezja.